Březen 2011

Dny na ranchi / 25.3.2011

25. března 2011 v 12:39 | naTt
Chci NR rozjet, tak ty dny si neodpustím :DD

• mám se skvěle, dnes máme ředitelský volno..ale jako na blba u náš doma nejde net a tak píšu od babičky..jinak píšeme hodně testů a písemek, naštastí celkem stíhám, což je divnéé :D hodně teď přemýšlím o koupi njakého koníka od Péti,
ale nwm, protože chci Rachel..mno, uvidí se ;)
• konící s mají skvěle, venku je teď krásně a ve výběhu stráví půl dne. Spoky nám dělá problémy, nesoustředí se, nesnaží se, jen když je pod westernovým sedle na vyjížďce, tak je klidný, jinak nic..musíme na něj nějak přijít.. :D naštěstí, je tu naše nová jezdkyně Verča a ta to s ním skutečně umí :) Baily má odpočinek, ale stále trénujeme PNH atd. Takoda se má dobře, pořád dělá binec, naštěstí uý aspoň troku pochopila, co se po ní chce, když ji chceme lonžovat.. Goff má normální tréning,jen teď musí dostávat do krmení nějaké léky, je otiž trošku nachlazený, ale už je mnohem lepší :) Keltec..no, jediný kůňkterý přitahuje probémy, zase je celý nemocný, zase něco s kopyty, no super..naštěstí nám veterinářka dalanějaké spec. bandáže a tak doufáme.. Max se připravuje na sezónu, když sse pořádaly Huberty, jezdil většinou on a Baily, je totiž skvělý venku a mezi koňmi je v poho :) no a ještě ke Spokovi, ten se teď užívá péče, která se mu dopřává, hodně s chodí fotit, ale teď už s ním chceme pořádně zapracovat aby nebyl takový jakože na nic..

To bude tak vše :) Mějte se :))

Spoks October Smart // 24.3.

25. března 2011 v 12:22 | naTt |  Fotogalerie
Jak jsem slíbila..
Máte tu slibované fotky Spokyho. Bohužel, jsou narychlo, na některých fotkách je šílená kvalita, ale nějaké se mi líbí :)
Jinak si to Spoks užíval, byl venku sám. Až budu mít čas, přidám fotky ze Slovenska (Vysokých Tater). Máte se na co těšit ;))

Moje oblíbená..

Nový koně, nebo spíš kůň?

23. března 2011 v 19:42 | naTt

Toť otázka :D Ale řeknu vám to, je to "jen" kůň. Jak je poznat podle obrázku, je to koník z Western setu (new).
Mám ho pojmenovaného Spoks October Smart, líbí se mi to :) Jaký na to máte názor?
Jinak je to APH, je mu 5 let (takže ještě mlaďoch), přezdíváme mu Spoky, jezdí western, hlavně trail nebo reining, pracujeme na PNH, horsemanshipu atd. Zatím si Spoky vede obstojně, ale mohlo by to být lepší, vydrží se totiž málo soustředit a tak je to s ním občas těžké, aspoň se nikdy nenudíme :D
Jinak tu budou brzy (až nabiju foťák) jeho fotky z Vysokých Tater.
Měla jsem tam i Taky, Bailyho a právě Spoka. S fotkama jsem celkem spokojená :)
No, to už jindy, jinak by tu byly slohovky a to nechci :D

That After All?

23. března 2011 v 19:32 | naTt

Možná si teď ještě někteří říkají, jestli vidí dobře, že se tu objevil nějaký článek. Já jsem tomu taky nemohla uvěřit, ale to víte, já se vždy vrátím ;D Chybělo mi to, a moc..Vážně :))
Ikdyž se trošku bojím, že mě to zas přestane bavit, vždyť to znáte.. Jinak mě tu máte v plné síle. Mám miliony novinek, o nových konících, vecičkách atd. Potom zase miliony fotek, budu je dávat na rajče, některé i sem, pokud to tedy půjde :) Jinak by to tu chtělo new kabátek..No, budu muset někomu říct :D

Teď mám takové přánínějak musím schrábnout Rachel Alexandru, ujela jsem na ní :DD Prostě mi přijde dokonalá..ach.. Moje kecy :DD No, tak zatím bye, pokusím se něco "zajímavého" přidat, ae nic neslibuju :))
Vaše upovídaná naTtka :)