Červen 2010

Včera, asi nej den v mím životě!

13. června 2010 v 20:32 | Natka |  Novinky
Sice jsem psala, že už semka nenapíšu, ale včera byl tak skvělej den, že sem si to ani nedovedla představit!

Tak vezmeme to od rána!
Vzbudila sem se asi v 9:30 a šla jsem se zeptat mamky jestli se pojedem podívat do Polkovic na ten den s koňmi a mamka povolilááá! Tak jsem se oblíkla ale zjistila jsem že to začíná v jednu takže jsem šla na net... pak byl obídek. Smažák s hranolkama... MŇÁÁÁÁM! Bylo už čtvrt na dvě a tak sme šli k autu, já plná natěšená na koníky a jejich vystoupení! když sme tam přijeli tak jsem mířila k výběhu kde se pásla Avara (kladrubačka), Charlie (myslím že A1/1) a Brownie (A1/1), šla jsem si je pohladit, potom sem šla se mrknout do stáje, pohladila sem si Nuca a šlo se zase zpátky ven protože začínalo první vystoupení. Byla to ukázka čištěni koníků, byl tam Nuco, Pauruška, Norisek, Kuba (oslík) Adriana, Jennynka a Obava. Holkám z oddílu to náramně šlo. Pak měli vedle kolbiště nachystané sedla a paní Jana holkám pomohla nasedla protože sedla sou fakt těžký (vlastní zkušenost). Potom koníky odvedli zpátky do stáje. Já sem šla s mamkou a taťkou se občerstvit... pak byl na řadě parkurek! Verči a Nucovi to šlo fakt skvěle! Samozdřejmě i Adrianě s Dančou! Zase šli zpět do stáje a já šla taky! Šla jsem k Noriskovímu boxu a zeptala jsem se jedné holky z oddílu jestli si ho můžu pohladit, povolila :D. Pak následoval malý rozhovor, napíšu ho vám sem!

Já: Jak už dlouho tady jezdíš?
Ona: Myslím, asi 2 roky.
Já: Já už tři, a nakom nebo o koho se nejradši staráš?
Ona: O Nordu a asi Nuca, ty?
Já: Taky, Adrianu teď moc nemusím...
Ona: Spadla jsi už někdy z koně?
Já: Jo, z Nuca, a ty?
Ona: Já z Nuca taky a měla sem zlomenou ruku a z Nordy asi 3krát.
Já: Aha
Ona: A jak se jmenuješ?
Já: Natka
Ona: Já Mája

Pak mi něco blesklo hlavou!

Já: Znáš Péťu O........
Ona: Počky, ty myslím Péťu která vyrabí věcičky na koňské modely Breyer?
Já: Ano
Ona: Ty sbíráš Breyery?
Já: Jo, ty taky?
Ona: Jo! Kolik jich máš, já přibližně 20.
Já: Mám "jenom" 4 Tradi. Kelteca Salinera, Gofferta, Takodu a koníka ze starého Lets go riding western setu.
Ona: Já mám asi 2 Classicy a pár Stablů
Já: A ty jsi kdo?
Ona: Já sem Zigi!

Jak sem to uslyšela málem mě kleplo! Já sem se seznámila se Zigíííí! Úplně sem byla plná radosti! Ten pocit možná někteří neznáte ale je to tááááááák krásný pocit! Prostě fakt super! Pak už měli jet ty bareli, tak jsem Zigi (Máje) popřála ať se to podaří... Teďka něco pro Máju: Máji, bylas fáákt skvělá! Ty bareli taky jsi zvádla skvěle! Jakej byl první cval co? A co to přitom posledním vystoupením bylo s Norisem? Ho ťuklo trochu...Však víš o čem mluvím.

No, a to je vše, vlastně už sem znám osobně se Zgískem a Péťou, je to supéér!x)


14.-18. června: NEJSEM TU!

10. června 2010 v 19:33 | Natka
Moc se vám omlouvám, ale teďka pořád píšeme písemky atd. chápete ne? Ale důvod proč sem tu je prostý...

Prostě od 14. - 18. června tu nejsem a jedu na ŠVP! Už se moc těším, bude prdel :D Sem na pokuju s Moňou (jupííí) a ještě s Aďou a Markétou. Jedeme do Vizovic (u Zlína), mamka je učitelka (ne na stejné škole jako já) a už tam 2krát byla s děckama a říkala že je to tam vážně super, 2 bazény, doost hřišť, hřiště na tenis, fotbal, a ještě na cosi :D Už se fakt těšíím! Ještě si něco musím dokoupit a v nedělu balíííímee :D!! Takže tu vůůbec nebudu! Fakt mi mooc budou chybět vaše ranche! Abyste věděli, mooc ste mi přirostli k srdíčku ikdyž jsem z vás asi nejmladší... Je mi 1O.  No nic, ještě musím dopsat úlohy tak čus, bus, autobus, bambus, trolejbus, fíkus... :DD


Dny na ranchi - 6.6. 2010

6. června 2010 v 20:17 | Natka |  Dny na ranchi
Už je to pěkně dlouho, co jsem semka nepsala, co? :D

Já: Dneska jsem se byla podívat s mamkou, taťkou a kámoškou Mončou do starého města jménem Štramberk. Byli jsme tam cca 4 hoďky a byl pařák jak kráva! Já s Moňou sme úplně oddychovaly, bylo nám špatně, ale nakonec sme našli jakejsi potůček a začali jsme se stříkat vodou a vůůbec mi to nevadilo :D komu by jo v takovým pařáku že? Ještě ale že ten pařak byl, další dýšť už bych vážně nesnesla... Jinak tam prodávali tzv. Štramberské uši, bylo to podle jakési pověsti že si tam lidi řezali uši atd. Tak sem taky s Moňou neodolala a koupili jsme si dva balíčky. Bylo to skvěléé :D ještě tady máme dva balíčky který sme koupili bráchovy ale co nevidět mu je sežeru :D Furt sem myslela na koníky, co dělaj atd.
Koníci: Jelikož jsem celej den byla pryč tak moc nevím, co dělali ale Katie my řekla že byli skoro celou dobu venku, a že byly jenom na procházce v lese... Jinak jsem Takynce vyrobyla lepší vodítko s ohlávkou. Ohlávka je tm. modré barvy a vodítko je fialovo-sv. zeleno-tm. zeleno barvy. To je kombinace :D Takodě se líbí, říká že je pohodlá ;-) To je od koníků prpzatím vše.
Ostatní: Začala jsem už více obíhat, dnes jsem ale vůbec neobíhala... vlastně sem se mrkla na vaše ranche, ale nekomentovala jsem.
Články: No, ještě nevím, teďka někdy píšeme písemky takže asi na články moc času nezbude...

ku

Vracím se

4. června 2010 v 22:04 | Natka |  Novinky
Tak, no jak bych asi začala :D Víte, tu dobu co jsem tady nebyla tak jsem přemýšlela o čem budu psát články, jak napíšu články atd. Prostě to znáte, musela jsem si vše projít hlavou... teď sem byla hoodně dlouhou dobu s kámoškama, dřív sem seděla u PC a byla sm jak blázen... Chci to prostě zlepšit, chci zase naplno obíhat, ale všimla jsem si že si mě Steep smazala :( Nu, co nadělám. Asi se jí zdál můj ranch nudný :( Tak abych to nějak zakončila, prostě chci začít tak nějak "od znova". A moc bych vás chtěla poprosit nějaké návrhy o články, nevím o čem mám psát, pls moooc! Děkuji předem!

CM Strapless